Inwestor Indywidualny

Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, prywatnych klubów sportowych, hoteli.

Do realizowanych inwestycji należą małe i średnie boiska piłkarskie, korty tenisowe, bieżnie, hale lekkie, hale pneumatyczne, place zabaw, strefy rekreacyjne.

Zobacz więcej

Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, prywatnych klubów sportowych, hoteli. Działalność w zakresie oferty indywidualnej koncentrujemy na budowie obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, prywatnych klubów sportowych, hoteli. Działalność w zakresie oferty indywidualnej koncentrujemy na budowie obiektów sportowych na terenie całej Polski. Naszym sukcesem jest wiedza specjalistyczna w zakresie nowych technologii wymaganych przy budowie obiektów sportów wyczynowych, amatorskich i rekreacyjnych. Dzięki współpracy z międzynarodowymi partnerami posiadamy dostęp do nawierzchni sportowych wysokiej jakości, pochodzących od światowych producentów. Do realizowanych inwestycji należą małe i średnie boiska piłkarskie, korty tenisowe, bieżnie, hale lekkie, hale pneumatyczne, place zabaw, strefy rekreacyjne.

Polecamy szczególnej uwadze – hale pneumatyczne – pozbawione są ciężkiej i kosztownej konstrukcji nośnej. Stosuje się je do pokrywania obiektów sportowych różnego przeznaczenia, od kortów tenisowych po pełnowymiarowe boiska piłkarskie. Membrana utrzymywana jest w górze dzięki panującemu w jej wnętrzu nadciśnieniu.  Jest to idealne rozwiązanie dla komercyjnych obiektów sportowych, kortów /boisk które dzięki temu rozwiązaniu mogą być użytkowane przez cały rok, bez względu na pogodę. Hale na okres letni demontuje się i ponownie montuje jesienią. Ponieważ według prawa budowlanego, traktuje się hale pneumatyczne jako obiekty tymczasowe, mogą być wznoszone na zgłoszenie montażu, bez pozwolenia na budowę, na okres 180 dni.

Zamknij