Inwestor Publiczny

Naszą ofertę kierujemy do urzędów miast, gmin, powiatów, województw, szkół, klubów sportowych oraz ośrodków sportu i rekreacji. Do wachlarza usług projektowych i wykonawczych firma dołączyła profesjonalną konserwację i renowację nawierzchni sportowych.

Zakres prowadzonej przez nas działalności obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów sportowych od koncepcji, poprzez wykonanie projektu, do realizacji „pod klucz” wraz z ich wyposażeniem.

Zobacz więcej

Do wachlarza usług projektowych i wykonawczych firma dołączyła profesjonalną konserwację i renowację nawierzchni sportowych. Naszą ofertę kierujemy do urzędów miast, gmin, powiatów, województw, szkół, klubów sportowych oraz ośrodków sportu i rekreacji. Zakres prowadzonej przez nas działalności obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów sportowych od koncepcji, poprzez wykonanie projektu, do realizacji „pod klucz” wraz z ich wyposażeniem.

Zakres prowadzonej przez nas działalności obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów sportowych od koncepcji, poprzez wykonanie projektu, do realizacji „pod klucz” wraz z ich wyposażeniem. Wykonujemy zarówno kompleksy zewnętrzne, takie jak; stadiony piłkarskie, stadiony lekkoatletyczne, boiska piłkarskie, boiska wielofunkcyjne, korty, jak i kubaturowe, hale sportowe i tenisowe, hale o konstrukcji lekkiej lub pneumatycznej,  z całą infrastrukturą towarzyszącą. Naszą ofertę kierujemy do urzędów miast, gmin, powiatów, województw, szkół, klubów sportowych oraz ośrodków sportu i rekreacji.

Polecamy szczególnej uwadze – hale pneumatyczne – pozbawione są ciężkiej i kosztownej konstrukcji nośnej. Stosuje się je do pokrywania obiektów sportowych różnego przeznaczenia, od kortów tenisowych po pełnowymiarowe boiska piłkarskie. Membrana utrzymywana jest w górze dzięki panującemu w jej wnętrzu nadciśnieniu.  Jest to idealne rozwiązanie dla komercyjnych obiektów sportowych, kortów /boisk które dzięki temu rozwiązaniu mogą być użytkowane przez cały rok, bez względu na pogodę. Hale na okres letni demontuje się i ponownie montuje jesienią. Ponieważ według prawa budowlanego, traktuje się hale pneumatyczne jako obiekty tymczasowe, mogą być wznoszone na zgłoszenie montażu, bez pozwolenia na budowę, na okres 180 dni.

Zamknij